Poliklinikler
02 Kasım 2022                            Poliklinik Çalışma Saatleri:  09:00- 12:00
                                                                13:30- 16:30


KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM POLİKLİNİĞİ

Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü, adet dönemi hastalıkları, cinsel fonksiyon bozuklukları, kısırlık, vajinal problemler, plasenta rahatsızlıkları, doğum problemleri, gebelik takibi, düşük, rahim hastalıkları, yumurtalık problemleri, doğum kontrol yöntemleri, dış genital organlar, kist ve miyom operasyonları, normal ve sezaryen doğum gibi pek çok kadın hastalığı ile gebelik süreci işlemlerinin takibi, hastalıkların teşhisi ve tedavisini gerçekleştirir.

Polikliniğimizde MHRS randevu sistemi ile randevu alınarak muayene yapılabilmekte, acil vakalarda acil servisimiz ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği hekimimizin koordinasyonu ve işbirliği ile anında müdahale edilerek sizlere hizmet vermektedir.


Kadrolu Uzman Hekimimiz ve deneyimli personelimiz birimimiz hizmet vermektedir.

İÇ HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ

Dahiliye(iç hastalıkları) bölümü, şeker hastalığı, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları, kan hastalıkları, hipertansiyon, lipid düzeyi (kolestrol, trigliserid), troid bezi bozuklukları, sindirim sistemi hastalıkları, (reflü, gastrit, ülser, kabızlık ve kolit) hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, solunum sistemi hastalıkları, hormon hastalıkları ve obezite, genel sağlık durumunun kontrolü gibi problemlerinizde başvurmanız gereken bir bölümdür.
Kadrolu Uzman Hekimlerimiz ve deneyimli personelimiz ile  hizmet vermektedir.
GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ
Meme tanı/tedavi ve cerrahisi, troid (guatr) tanı, tedavi ve cerrahisi, cilt ve cilt altı lezyonları, tırnak tedavisi, akut karın tanı ve tedavisi (apandisit, mide ve bağırsak delinmesi), fıtık (karın duvarı fıtıkları, kasık fıtıkları), sünnet, anal bölge hastalıklarının tanı ve tedavisi (hemoroid, anal fissür, anal bölgede apse, kıl dönmesi), kronik karın ağrısı vb. minör ve orta derecedeki tüm cerrahi girişimler yapılabilmektedir. 
 Geçici Görevlendirme Hekimimiz ve deneyimli personelimiz ile  hizmet vermektedir.ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniğimizde çocukların ve bebeklerin sağlığı ve aşıları takip edilmekte olup İşitme tarama testi ve takibi yapılmaktadır.

Polikliniğimizde MHRS randevu sistemi ile randevu alınarak muayene yapılabilmekte, acil vakalarda acil servisimiz ve Çocuk Polikliniği hekimimizin koordinasyonu ve işbirliği ile anında müdahale edilerek sizlere hizmet vermektedir.

Geçici Görevlendirme ile  hizmet vermektedir.
AİLE HEKİMLİĞİ POLİKLİNİĞİ

Çocuk hastalarımızda dahil her yaş grubunda poliklinik muayene işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sağlık Raporlarının düzenlenmesi vb işlemleri yapmakta olup, kişilerin hem aniden gelişen hem de mevcut olan ayırımı yapmaksızın tüm sağlık sorunlarıyla ilgilenir, uzun süreli takip edilmesi gereken sağlık sorunlarının takip planını yapar, öncelikleri saptayarak gerekli uzmanlık dallarına hastayı yönlendirir, diğer uzmanlık dalları ile birlikte sorunların takibini üstlenir.

Kadrolu Uzman Hekimimiz ve deneyimli personelimiz ile  hizmet vermektedir.

NÖROLOJİ POLİKLİNİĞİ
  • Baş ağrıları (migren,gerilim baş ağrıları), Baş dönmeleri (vertigo), Yüz felçleri, kol ve bacak felçleri, Bel ve boyun ağrıları, Bayılmalar (epilepsi,senkop), Parkinson hastalığı, Beyin tümörlerinin tanısı ve cerrahi dışı tedavileri, Uyku bozuklukları, uykusuzluk , aşırı uyku ve uyku fonksiyon bozuklukları, Vitamin eksikleri sonucu oluşan sinirsel ve metabolik hastalıkları (B1,B12 vitamin eksiklikleri vb.), MS (multıpl skleroz), Depresyon, anksiyete bozuklukları, Unutkanlık (alzheimer), bunamalar, Huzursuz bacak sendromu, Kas hastalıkları, Nöropatik ağrı, El ve vücut titremeleri, Yüz ve beden uyuşmaları, Beyin damar hastalıkları (kanama ve tıkanmalar), İstemsiz hareketler tedavisi ve takibi yapılabilmekte olup, EMG, USG takibi ile tanı tedavi süreci işletilmektedir.

Polikliniğimizde MHRS randevu sistemi ile randevu alınarak muayene yapılabilmekte, Kadrolu Uzman Hekimimiz ve deneyimli personelimiz ile  hizmet vermektedir.